Cennik Numeracji Premium

Poniżej cennik za sztukę (1 numer premium) w konfiguracji. Poniższa oferta tyczy się numeracji premium głosowej.

Do 10 numerów Premium

59 / miesięcznie

  • Jednorazowa Aktywacja 49
  • Zarządzanie prezentacją 0
  • Możliwość negocjacji opłaty
  • Możliwość negocjacji prowizji

Powyżej 50 numerów

21,99 / miesięcznie

  • Jednorazowa Aktywacja 49
  • Zarządzanie prezentacją 0
  • Możliwość negocjacji opłaty
  • Możliwość negocjacji prowizji

Ceny NIE zawierają podatku VAT 23%.

Zarządzanie prezentacją numeru (z dowolnej strefy numeracyjnej w Polsce). To usługa polegająca na ukryciu numeru telefonu klienta. Daje to Państwa konsultantom możliwość rozróżnienie pomiędzy prywatnymi połączeniami a tymi z infolinii. Gdy zadzwoni klient na Numer Premium każdemu konsultantowi może (nie musi) wyświetlić się jeden numer telefonu (ciągle ten sam), który możecie Państwo także przekierować i uczynić z niego infolinię dla swojej firmy!

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami już teraz!

Koszty Przekierowania połączeń

Numer 70x jest numerem nakładkowym. Klient dzwoni pod numer usługowy i to połączenie trafia do naszej centralki. Nasza centralka wtedy dzwoni do Państwa pod numer podany jako numer do przekierowania w panelu zarządzania usługą te połączenia kosztują:

Polska stacjonarne
(wszystkie sieci także VOIP)

0,05

za każdą minutę z naliczaniem sekundowym

Polska komórki
(wszystkie sieci także VOIP)

0,10

za każdą minutę z naliczaniem sekundowym

Zagranica

Zapytaj

Mamy wyjście na cały świat, zapytaj o cennik do kraju, do którego potrzebujesz przekierować.

Cennik Usług Dodatkowych

Nagrywanie rozmów

Potrzebujesz nagrywać rozmowy? Nic prostszego! Usługa nagrywa każdą rozmowę, którą możesz ściągnąć lub odsłuchać w panelu zarządzania usługą. Koszt usługi 40 zł netto/miesiąc. Jednorazowa opłata aktywacyjna 10 zł netto.

Dostęp do API

Dzięki API możesz np. sterować dostępnością swoich numerów premium, możesz także pobbierać billing do swojego systemu, czy zgłaszać zmiany numeru do przekierowania ze swojej aplikacji! Koszt usługi 40 zł netto/miesiąc. Jednorazowa opłata aktywacyjna 10 zł netto.

Bezpłatna dla klienta zapowiedź przed nawiązaniem połączenia

Klient w formie tzw. muzyki na czekanie może usłyszeć każdy komunikat, który wgracie Państwo do panelu. Klient nie płaci za odsłuchanie komunikatu. Koszt usługi 4 zł netto/miesiąc. Jednorazowa opłata aktywacyjna 4 zł netto.

Umowa na numery premium online

Podpisz umowę bez wychodzenia z domu w pełni online. Po rejestracji konta, wykup usługę, opłać ją. To wszystko zajmuje nie więcej niż 1 minutę! Tak! Aktywacja natychmiast po uzyskaniu zapłaty. Zarabiać możesz od razu! Takie to proste.

Każdą z usług możesz włączyć/wyłączyć samodzielnie w swoim panelu, do którego uzyskujesz dostęp po rejestracji konta! Nie czekasz na ich aktywację - są aktywne od razu po opłaceniu zamówienia!