Sms Premium Rate

sms premium

Taryfy SMS Premium rate

  • T 0: 0,50 zł netto/sms
  • T 1: 1,00 zł netto/sms
  • T 2: 2,00 zł netto/sms
  • T 3: 3,00 zł netto/sms
  • T 4: 4,00 zł netto/sms
  • T 5: 5,00 zł netto/sms
  • T 6: 6,00 zł netto/sms
  • T 9: 9,00 zł netto/sms
  • T 19: 19,00 zł netto/sms
  • T 25: 25,00 zł netto/sms

Miesięczna opłaty za korzystanie z SMS o podwyższonej płatności:

Opłata miesięczna za korzystanie z usługi SMS Premium jest stała i wynosi 30 zł netto, niezależnie od ilości numerów z prefixami. Ty płacisz 30 zł i zamawiasz numery z prefixami do woli. Obowiązuje jedna zasada:
Na każdym numerze (z prefixem) musisz zapewnić minimum 1 SMS na miesiąc. Jeśli nie zapewnisz nie czekają Cię żadne opłaty, ani kary, po prostu usuniemy ten prefix z Twojego konta! Te prefixy, na których odnotowano przynajmniej 1 SMS pozostaną nadal aktywne na Twoim koncie.


Po zakończonym miesiącu otrzymasz raport na swoje konto w Panelu Zarządzania Usługą z ilością SMSów (co możesz także kontrolować w miesiącu w zakładce Historia SMS dostępnej w Panelu.), oraz należną prowizją. Od otrzymania raportu masz 7 dni na wystawienie faktury/rachunku, a my w ciągu 21 dni przekażemy należną kwotę na Twoje konto!


Ceny NIE zawierają podatku VAT 23%.

Umowa bezterminowa, podpisywana w pełni online, za pomocą kilku kliknięć. Rejestrujesz konto, opłacasz usługę przez bramkę płatności PAYNOW i już za 5 minut możesz mieć wymarzoną usługę na swoim koncie! Więcej? Fakturę otrzymasz od razu po opłaceniu usługi - wtedy też Twoja usługa będzie aktywowana! Zobacz jak to wygląda w praktyce: SMS do wróżki. Wynagrodzenie wypłacamy od jednego zdarzenia. Jedno zdarzenie to przyjęcie przez nasze systemy wiadmości SMS.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami już teraz!

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim prosty i intuicyjny panel, a także możliwość wysyłania smsów bezpośrednio na Państwa aplikację przez nasze API.

2 odpowiedzi na 1 sms

Pierwsza odpowiedź automatyczna zawierające przygotowane przez Państwa np. podziękowanie za wysłanie sms'a, lub podająca zamówiony przez Państwa kod. Klient odbiera ją w momencie, gdy wyśle sms'a z sukcesem.
Druga odpowiedź udzielona bezpośrenio przez Państwa w panelu usługi. Tylko u nas nielimitowana ilość znaków na odpowiedź!

Powracający klient zapomniał prefixu?

Jeśli klient już raz napisał do Państwa SMS i w następnym SMS zapomniał napisać prefixu dotąd taki SMS przepadał. Nie u nas!
Tylko u nas system zapamięta taką osobę i kolejnego smsa od takiej osoby nawet bez prefixu skieruje do Państwa!

Najwyższe prowizje dla Państwa!

Jesteśmy liderem na rynku usług premium, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu najwyższe możliwe prowizje, zachowując przy tym najniższe ceny!

Proste i intuicyjne API SMS

Skonfiguruj swoją usługę sms premium rate dokładnie tak, jak sam chcesz! API SMS jest usługą darmową dostępną dla każdego klienta. Sprawdź Dokumentację techniczną API i przekonaj się jakie to jest proste!
Od dzisiaj możesz przyjmować każdego SMS'a za pomocą linka (a tym samym zapisywać go w swojej bazie danych, generować klucze, automatyczne odpowiedzi - możliwości kończą się na Twojej fantazji), prowadzić wysyłkę masową, udzielać odpowiedzi na SMS. Wszystko to dzięki intuicyjnemu systemowi API SMS Numery-Premium.PL

Przyjmuj i obsługuj płatności SMS

Jeden prefix - wiele usług!

Obsługa płatności sms w różnej konfiguracji jest bardzo prosta! Wykupujesz jeden prefix np. ABC i ustawiasz jeden prefix na wiele prefixów np. ABC01, ABC02, ABC03 itd. Proste!

Pełna wygoda dzięki API

Całość usługi płatności SMS możesz skonfigurować przez API. SMS wtedy pójdzie bezpośrednio do Państwa aplikacji i to Państwo odpowiedzą ze swojej aplikacji na danego SMS!

Znasz numer telefonu klienta

Większość usługodawców skrzętnie ukrywają numery telefonów Waszych klientów! My tego nie robimy! W panelu zarządzania usługą widzisz pełen numer telefonu klienta! Korzystając z API możesz samodzielnie zdecydować czy mamy wysyłać na Twoją aplikację pełen numer telefonu, czy ograniczyć ilość cyfr!

Skonfiguruj usługę jak chcesz!

Możesz ustawić automatyczną odpowiedź dowolnej treści, także randomowej - jest to przydatne dla np. kodów płatności sms! Dzięki temu przyjmowanie płatności sms stanie się proste!

Dzięki bezpłatnemu, prostemu, szybkiemu i intuicyjnemu systemowi API SMS Numery-Premium.PL zrobisz ze swoją usługą dokładnie to, co chcesz! Sprawdź Dokumentację API.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami już teraz!